Kontrowersyjne przemyślenia. Peak Oil i Housing Bubble. Filozofia, społeczeństwo, ekonomia. Polska vs USA. BLOG PRZENIESIONY NA SLOMSKI.US
Blog > Komentarze do wpisu

Eksplozja

Wyborcza donosi:
Do eksplozji samochodu żony szefa MSZ, doszło w sobotę ok. godz. 20 w Józefowie pod Warszawą. Anne Applebaum jechała sama terenowym jeepem. Zatrzymała się, bo zaniepokoiły ją dźwięki dochodzące spod maski samochodu. Gdy wysiadła, nastąpił wybuch, który poważnie zniszczył samochód. Żonie ministra nic się nie stało. Potem składała zeznania na policji. [...]
- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, stwierdziliśmy, że prawdopodobnie została uszkodzona instalacja gazowa, na skutek czego mogła powstać malutka eksplozja - uważa Karczyński. Dodał, że w tej chwili policja sprawdza i wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Mąż - minister. Żona - pracownica bardzo wpływowego dziennika. Na takich stanowiskach nie zarabia się średniej krajowej. A w jeepie instalacja gazowa. Zabawne.
poniedziałek, 07 grudnia 2009, 2doxa

Polecane wpisy

  • Durny gugiel

    W statystykach widzę, że cały czas gugiel kieruje tutaj część Internautów. Podkreślam jeszcze raz - ten blog jest już nieaktywny ponieważ został przeniesiony na

  • Przypomnienie

    Przypominam o zmianie adresu bloga Proszę zaktualizować adres RSS na http://slomski.us/feed/

  • Koniec bloga Doxy

    Przeprowadzka ! Zapraszam na blog pod nowym adresem Kliknij tu, aby przejść do NOWEGO serwisu

Komentarze
hansklosa
2009/12/07 11:35:04
Czysty harpagonizm;-)
-
2009/12/07 14:23:13
" A w jeepie instalacja gazowa. Zabawne."
Też mi się nie mieści w głowie, a już jeżeli to tzw "obciach", nie wygląda mi minister na bidoka. Dworek, pozycja itd, a tu chleb ze smalcem? Coś tu nie gra.
-
2009/12/07 15:59:42
Mogla miec samochod z wypozyczalni. W koncu nie mieszka na stale w PL i nie zdziwilbym sie, gdyby korzystala tu z samochodu wypozyczonego.
-
2009/12/07 18:08:13
Oszczędni są bogaci.
Więc żaden obciach.
-
embebe
2009/12/07 22:30:33
Ojej, nawet nie wiecie ile razy tankując stoją za mną w kolejce do dystrybutora jakieś wypasione SUVy o wartościach wynoszących lekko licząc dwudziestokrotność ceny mojego pojazdu.
Jeep Grand Cherokee z rura wpięta w dupę wygląda dość śmiesznie. Swoją drogą ciekawe jakie oni muszą mieć zbiorniki, skoro na gazie zużycie mocno wzrasta. Pewnie cały bagażnik zajmuje butla :)
-
2009/12/08 09:51:21
"Ojej, nawet nie wiecie ile razy tankując stoją za mną w kolejce..."
powiedział @embebe
I znowu się muszę przecknąć. To ta nasza narodowa duma. Podobno w gorszych czasach zamiast koszuli, na przykład, szpanowano samym kołnierzykiem i mankietami. Takie pozoranctwo. Każdy chciałby być bogaty i piękny oraz wysportowany nie mówiąc o wykształceniu i ogładzie, czystych paznokciach, gustownym ładzie i skromności dostojnej. A tu w postkomunie, nie na wszystko już starcza szmalcu i czasu. A do tego jak w czterdziestolatku, "czas pogania".