Kontrowersyjne przemyślenia. Peak Oil i Housing Bubble. Filozofia, społeczeństwo, ekonomia. Polska vs USA. BLOG PRZENIESIONY NA SLOMSKI.US
Blog > Komentarze do wpisu

Desperacja

Wygląda na to, że niektórzy są zdesperowani aby znaleźć prace.Na szczęście recesja się skończyła ! Wysokie kwalifikacje recepcjonistki z pewnością przydadzą się w odradzającej się gospodarce.
sobota, 05 grudnia 2009, 2doxa

Polecane wpisy

  • Durny gugiel

    W statystykach widzę, że cały czas gugiel kieruje tutaj część Internautów. Podkreślam jeszcze raz - ten blog jest już nieaktywny ponieważ został przeniesiony na

  • Przypomnienie

    Przypominam o zmianie adresu bloga Proszę zaktualizować adres RSS na http://slomski.us/feed/

  • Koniec bloga Doxy

    Przeprowadzka ! Zapraszam na blog pod nowym adresem Kliknij tu, aby przejść do NOWEGO serwisu

Komentarze
2009/12/05 18:52:48
recepcjonistka... no cóż... jaki zawód, takie zapotrzebowanie na niego. W Polsce mamy za to mnóstwo socjologów, specjalistów od resocjalizacji, handlowców (w Warszawie zatrzęsienie), PR-owców i innych marketingowców. Ciekawe ilu z nich straci pracę jeżeli dotrze do nas załamanie gospodarcze?
-
goodgirlproject
2009/12/05 19:42:09
Pozmienialo sie, to fakt. Pamietam dokladnie, jak jeszcze rok temu straszylam mojego szefa, ze jak nie da mi podwyzki, to odejde. Bylo czysta przyjemnoscia widziec panike w jego oczach i efekty szantazu w postaci wiekszej tygodniowki. Teraz na takie cos nie ma szans, standardem stala sie praca w biurze bez ogrzewania, a za jakiekolwiek narzekanie na zimno w tylek, jest sie natychmiast wysylanym tam skad sie przyszlo ;)