Kontrowersyjne przemyślenia. Peak Oil i Housing Bubble. Filozofia, społeczeństwo, ekonomia. Polska vs USA. BLOG PRZENIESIONY NA SLOMSKI.US
Blog > Komentarze do wpisu

Ankieta

Proste pytanie:


niedziela, 06 grudnia 2009, 2doxa

Polecane wpisy

  • Durny gugiel

    W statystykach widzę, że cały czas gugiel kieruje tutaj część Internautów. Podkreślam jeszcze raz - ten blog jest już nieaktywny ponieważ został przeniesiony na

  • Przypomnienie

    Przypominam o zmianie adresu bloga Proszę zaktualizować adres RSS na http://slomski.us/feed/

  • Koniec bloga Doxy

    Przeprowadzka ! Zapraszam na blog pod nowym adresem Kliknij tu, aby przejść do NOWEGO serwisu

Komentarze
2009/12/06 20:55:41
Skąd takie pytanie?
Generalnie nie mam nic przeciwko, jeśli sami tych dzieci się dorobią, a jak się ich dorobią, to już nie mój problem, lesbijki z pewnością nie będą mieć z tym problemu, ale geje?
-
adam-duda
2009/12/06 22:01:32
pytanie jest zasadne.. miesza się innego człowieka z coś co jest nienaturalne. Moim zdaniem nie powinni mieć dzieci.
-
2009/12/07 07:31:35
Jesli chodzi o gejów płci męskiej pytanie jest bez sensu: facet (jeszcze) dziecka nie urodzi, natomiast lesbijce, jak bedzie chciala, nikt nie zabroni być w ciąży.
Co do prawnych konotacji (adopcaj itp) jestem zdecydowanie PRZECIWNY.
-
2009/12/07 14:17:47
Niby jak? Kupić? Sami nie są w stanie. Kiedyś tzw. filozofowie głowili się ile diabłów może zmieścić się na główce od szpilki. Te próby dyskusji nad taką sprawą takie właśnie mają dla mnie skojarzenia. Dziecko zwłaszcza ze względu na swą wrażliwość nie może być poddawane wstrząsom jakie zrodzi fałszywie pojęta rodzina. To jest przyroda i basta. Istnieje wszelkiego rodzaju ogrom zwyrodnienia i kalectwa, z bólem to znosimy ale zmienić tego nie jesteśmy w stanie. Dziecko jako proteza dla zwichniętej psychiki, nie, to zbyt wiele. Kto ma cierpieć poprostu niech łyknie tę gorzką pigułkę i cieszy się, że zyje.
-
nina.mazur
2009/12/07 22:35:11
Wstrzasy i falszywie pojeta rodzina...

coz, homoseksualisci dzieci maja i to juz od dawna. prowadzono nawet badania nad tymi dziecmi - czy aby nie sa "pokrzywione" psychicznie.
Otoz, nie sa.

Ale, to nie w Polsce, rzecz jasna.
-
2009/12/08 13:17:37
siema,

1.mam prosbe czy p. nina.mazur zamiast "z ambony" nauczac "maluczkich" moze podac zrodlo tych badan "nad tymi dziecmi"? bo przeprowadzono juz sporo badan i wyniki czesci z nich sa rozbiezne, dlatego interesuje mnie na ktore sie powoluje.

1a. poza tym warto przedstawic calosciowy obraz...np.: rowniesnicy dzieci ( czesc, nie wszystkie) wychowywanych przez rodzicow tej samej plci, odczuwaja leki badz obawy ze ich wlasny rodzic moze "przestac sie rozrozniac" i "utraca" swoja mame badz tate.

pytanie brzmi czy "tamte" dzieci sa juz gorsze od tych "naszych"? ( zrodlo, tamze.)

2.poza tym nie rozumie dlaczego moj przedmowca tak sie "obraza" na Polske...ze tutaj sie nie prowadzi badan nad "tymi" dziecmi. wedlug mnie nie prowadzi sie tychze badan poniewaz srodowiska homoseksulane dopiero walcza o swoje i "rzecz jasna" aby nie "jatrzyc wiekszosci" nie akcentuja/artykuluja wszystkich swoich zadan. ale spokojnie przyjdzie czas na wszsytko! chociaz warto wpsomniec ze nie wszyscy z tego srodowiska zycza sobie tego "prawa".

3. apeluje o nie generalizajce. szczerze prosze wrecz o indywidualne podejscie do kazdej sprawy. podobnie jak np. : do aborcji lub eutanazji. to wszystko sa decyzje ktroe doslowanie waza na dalszym zyciu. wazne aby zrozumiec ze dziecko nie jest zabawka w rekach doroslych czy tez troche tylko dojrzalszych osobnikow. a psychika jego jest bardzo delikatna, ksztaltuje sie opierajac na relacjach z doroslymi i swoimi rowniesnikami.

pozdro,
mietek